abbasi001.jpg

حتی یک مدیر واحد کوچک در استان! حتی به آن هم رحم نکردند! آقایان جمله ای دارند که می گویند "همسو" یعنی هرکسی که با آنها همسو نباشد را حذف می کنند، هرکسی که می خواهد باشد، باشد! باید قلع و قمع شود! در هر شرایطی هم که باشد فرقی ندارد! چه کارآمد باشد چه خانواده ی شهید باشد و چه جانباز، برایشان فرقی ندارد.

به گزارش خزر، اسدالله عبا

سی از آن دست نمایندگانی است که از همان نخستین روزهای انتخاب به عنوان نماینده مردم رودسر با هجمه تند و بعضا غیرمنصفانه رسانه های اصلاح طلب روبرو بوده است.

آن چه که به این هجمه ها سمت و سوی سیاسی می بخشد توجه به این موضوع است که نماینده پیشین رودسر هم اصلاح طلب نبوده و لذا علت حمله رسانه های اصلاح طلب به عباسی، برخواسته از جای دیگری به غیر اردوگاه سیاسی حامیان نماینده پیشین رودسر دارد. 

نوع نگارش در این نوع از گزارشات در مورد نقد رفتارهای سیاسی عباسی، به قدری آمیحته با انتقاد است که گاها از دایره نقد خارج شده و رنگ توهین به خود می گیرد! اینجاست که به راحتی می توان خشم و غضب افسار گسیخته نویسنده مطلب را از بند یند سطور دریافت اما چرا عباسی بیشتر از تمام نمایندگان اصولگرای دیگر مورد هجمه رسانه های اصلاح طلب قرار دارد؟ خودِ عباسی در پاسخ به این سوال اعتراضاتش به حذف گسترده مدیران بر اساس کلیدواژه "همسو" را یکی از این دلایل می داند و می گوید: در حوزه ی سیاسی و انتخاباتی حرکاتی در حال صورت گرفتن است که از خط قرمزها عبور شده است.

وی ادامه می دهد: اینها تسویه حساب های سیاسی را به نحوی انجام داده اند که هر کسی که پیشینه ی انقلابی و اسلامی اما غیر اصلاح طلبی داشته را حذف کرده اند، حتی به یک مدیر واحد کوچک در استان هم رحم نکردند! آقایان جمله ای دارند که می گویند "همسو" یعنی هرکسی که با آنها همسو نباشد را حذف می کنند، هرکسی که می خواهد باشد، باشد! باید قلع و قمع شود! در هر شرایطی هم که باشد فرقی ندارد! چه کارآمد باشد چه خانواده ی شهید باشد و چه جانباز، برایشان فرقی ندارد. مانند برخوردی که با فرماندار املش شد، فردی که سی سال زحمت کشیده، خانواده ی شهید است و خود نیز جانباز جنگ تحمیلی است را کنار گذاشتند و به وی فرصت ندادند تا کار خود را انجام دهد.

نماینده ی مردم رودسر و املش در مجلس دهم افزود: کجای قانون نامی از شورای مشورتی برده شده است؟ چرا برخی افراد امکانات و سرمایه ی دولتی را خرج برگزاری چنین جلساتی برای احزاب اصلاح طلب می کنند؟ چرا برخی نام افراد مسئله دار فتنه 88 را در بوق و کرنا می کنند؟! ما نمایندگان استان گیلان اجازه ی تحرکات سیاسی و غیر قانونی در حوزه ی استانداری را نخواهیم داد و رسانه های اصلاح طلب نیز بدانند بنده به عنوان یک نماینده می توانم از یک وزیر حمایت کنم و گاها به یک وزیر نیز تذکر بدهم. بنده می توانم از دکتر نجفی بخاطر برخی کارها حمایت کنم و احتمال این هم وجود دارد که از ایشان در برخی مواقع انتقاد و تذکر بدهم، بنده نماینده ی مردم هستم و کسی نمی تواند برای بنده تعیین و تکلیف کند.

وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: آنها باید بپذیرند که انتخابات مجلس صورت گرفته و نماینده های مردم انتخاب شدند، باید به رای مردم و انتخاب مردم احترام بگذارند اما برخی خود را به خواب زده اند و اصلا فراموش کرده اند که در اسفند ماه انتخاباتی صورت گرفته است.

وی در پایان تاکید کرد: مگر قرار است انتخاباتی که صورت گرفته تنها در حوزه ی مجلس شورای اسلامی باشد؟! مدیران در شهرستان با بنده به عنوان نماینده ی مردم باید هماهنگ باشند، بنده نمی گویم با بنده همسو باشند، می گویم هماهنگ باشند، بنده رفتار سیاسی انجام نمی دهم، اما آنها می گویند مدیران نباید با نماینده ی غیر همسو هماهنگ باشند.

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار