abbasi001.jpg

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه دانش‌ آشتیانی در حوزه آموزش و پرورش تخصصی ندارد، گفت: دانش‌ آشتیانی نباید وزیر آموزش و پرورش شود، زیرا وی تخصصی در این حوزه ندارد و رئیس‌جمهوری باید در این انتخاب تجدیدنظر کند.

اسدالله عباسی در مورد وزرای پیشنهادی دولت اظهار کرد: دکتر روحانی وزرای پیشنهادی خود در وزارت‌خانه‌های آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی را معرفی کرده است که آنها نیز برنامه‌های خود را به مجلس شورای اسلامی ارائه کردند و بررسی‌های لازم توسط مجلس صورت خواهد گرفت.

عباسی با تأکید بر اینکه کار کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی همانطور که از عنوان آن پیداست، آموزش و تحقیقات و بررسی و نظارت بر مسائل پیرامون وزارت آموزش و پرورش است، اضافه کرد: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با دقت بسیار برنامه‌های وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را مورد بررسی قرار می‌دهد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه دانش‌ آشتیانی در حوزه آموزش و پرورش تخصصی ندارد، تصریح کرد: دانش‌ آشتیانی نباید وزیر آموزش و پرورش شود، زیرا وی تخصصی در این حوزه ندارد و رئیس‌جمهوری باید در این انتخاب تجدیدنظر کند.

وی با تأکید بر اینکه به مسائل سیاسی افراد کاری ندارم، تصریح کرد: پرونده دانش‌ آشتیانی را از دیدگاه تخصصی بررسی خواهم کرد اما مجدداً تأکید می‌کنم که وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش هیچ تخصصی در اداره و مدیریت حوزه آموزش و پرورش و هدایت این وزارت خانه مهم ندارد.

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار