Abbasi (1).jpg

نماینده مجلس گفت: افکار عمومی جهان نسبت به اقدامات غیر انسانی شورای همکاری خلیج فارس آشناست و خونریزی مردم یمن و سوریه گواهی بر است.

اسدالله عباسی در گفتگو با خبرنگار ۸دی نسبت به بیانیه ضد ایرانی شورای همکاری خلیج فارس واکنش نشان داد و اظهار داشت: هر جا که منافع فرصت طلب ها در خطر باشد، آنها چنین بیانیه های بی ارزشی را صادر می کنند.
وی صدور چنین بیانیه هایی را رفتار های غرب برشمرد و افزود: شورای همکاری خلیج فارس هرجا ببیند که ادبیات غربی ها تغییر کرده بیانیه هایی را صادر می کنند.
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی دلیل صدور بیانیه از سوی آنها را وابستگی به غرب اشاره کرد و گفت: وابستگی های سیاسی و اقتصادی شورای همکاری خلیج فارس موجب می شود تا همه جانبه از غرب حمایت کنند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از سو استفاده های ابزاری شورای همکاری از غرب را دلیل دیگر این بیانیه ضد ایرانی نام برد و اظهار کرد: تحرکات ضد ایرانی شورای همکاری خلیج فارس برای سوء استفاده از غرب است و برای ایران تاثیر محسوسی نخواهد داشت.
عباسی حفظ منافع ملی را بر همه چیز برتر دانست و تاکید کرد: آنچه که برای ایران مهم است حفظ و ارتقای منافع ملی بر سایر منافع بین المللی است.
وی با بیان اینکه صدور این بیانیه تاثیری در مراودات منطقه ای و بین المللی ما نخواهد داشت، گفت: ایران روابط صلح آمیز خود را با دنیا ادامه می دهد.
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با قضاوت افکار عمومی در این خصوص اشاره کرد و افزود: افکار عمومی جهان نسبت به اقدامات غیر انسانی این شورا آشناست و خونریزی مردم یمن، سوریه، افغانستان و عراق گواهی بر این اظهارات است.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس صدور چنین بیانیه هایی را اقدام فرار به جلوی آنها خطاب کرد و بیان داشت: شورای همکاری خلیج فارس برای اینکه پرده ای بر جنایات منطقه ای خود بپوشاند گریبان آویز کشور های صلح جو می شود تا خود را مبرا کند.

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار