Abbasi (9).jpg

رییس مجمع نمایندگان گیلان با تأکید بر اینکه تولیدات بومی استان باید مورد توجه قرار بگیرد، گفت: گیلان از ظرفیت های خوبی در حوزه تولیدات بومی با ساختار متنوع برخوردار است

اسدالله عباسی در گفتگو با خبرگزاری بین المللی کاسپین از رودسر با بیان اینکه مقام معظم رهبری نقشه راه را برای خروج کشور از گردنه مشکلات بیان کردند، اظهار کرد: در گیلان تلاش هایی در حوزه اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است.

وی با اشاره به این موضوع که با وجود ظرفیت های زیر بنایی در استان گیلان، باید در حوزه اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی بیش از اینها تلاش شود، اضافه کرد: باید از ظرفیت ها و توانمندی های موجود در گیلان استفاده کنیم.

رییس مجمع نمایندگان گیلان با بیان این مطلب که باید ظرفیت های موجود در استان گیلان را در حوزه اقتصاد مقاومتی شکوفاکنیم، تصریح کرد:  بیشتر از این می توانیم در حوزه کشاورزی تلاش کنیم.

عباسی با تأکید براینکه  سال ۹۵در بحث خرید برگ سبز چای تلاش خوبی صورت گرفت، اضافه کرد: دولت در بحث پرداخت مطالبات چایکاران تلاش خوبی انجام داد و این مهم اتفاق افتاد.

رییس مجمع نمایندگان گیلان گفت: اما در بحث چای خشک که در انبارهای استان دپو شده است انتظار داشتیم تلاش ها و اقدامات بیشتری در بحث فروش و عرضه آنها انجام می شد.

عباسی با بیان این مطلب که صنایع تبدیلی و کنسروسازی مرکبات در شرق گیلان باید مورد توجه قرار بگیرد، اضافه کرد: صنایع تبدیلی در استان گیلان باید توسعه پیدا کند.

رییس مجمع نمایندگان گیلان با تأکید براینکه تولیدات بومی استان باید مورد توجه قرار بگیرد، تصریح کرد: گیلان از ظرفیت های خوبی در حوزه تولیدات بومی با ساختار متنوع برخوردار است.

عباسی ادامه داد: اگر تولیدات بومی استان مورد توجه قرار بگیرد  می توانیم امیدوار باشیم که اقتصاد ما در استان پویا شود و شاهد رونق تولید و اقتصاد آن باشیم.

رییس مجمع نمایندگان گیلان در ادامه تصریح کرد: اشتغال زایی در استان و کاهش درصد بیکاری که از محتوای درونی اقتصاد مقاومتی با تکیه بر ظرفیت های داخلی است نباید فراموش شود.

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار