ادامه مطلب...

اعضای هیأت رئیسه فراکسیون امر به معروف و نهی از منکر مجلس مشخص شدند.

ادامه مطلب...

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه بعضی از دلالان پرتغال را نارس برداشت می‌کنند گفت: آن‌ها رنگ پرتغال را تغییر داده که این کار شیوه‌های ناپسندی است که دلالان انجام می‌دهند اما خوشبختانه در شمال وجود ندارد ولی در بازارهای دیگر استان‌ها است و به کیفیت مرکبت آسیب می‌زند و سازمان کشاورزی و بازرسی باید مانع از این کار شوند.

ادامه مطلب...

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه چای یک بحث ملی است گفت: رسانه‌ها باید با چای مانند محصول ملی برخورد کنند زیرا بیش از 500 هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم به چای بستگی دارد.

ادامه مطلب...

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه محصولات تراریخته عمدتاً از مبادی غیر قانونی وارد کشور می‌شود، گفت: دستگاه‌هایی چون سازمان استاندارد، وزارت بهداشت و جهاد کشاورزی باید به روند واردات محصولات تراریخته به کشور توجه داشته باشند.

ادامه مطلب...

عضو هیات پارلمانی ایران در اجلاس IPU خواستار همکاری تمامی کشورها در استفاده از فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطاتی در راستای اهداف منشور ملل متحد و برای افزایش ثبات و امنیت شد.

ادامه مطلب...

عضو شورای بین المجالس جهانی ، گفت:بایستی از چرخه نظامی شدن فضای سایبری به طور جدی جلوگیری کرد.

ادامه مطلب...
عضو هیئت‌رئیسه هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، آخرین اخبار تخلفات در این صندوق را تشریح کرد.

ادامه مطلب...

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی دکتر اسدالله عباسی ، جلسه مجمع نمايندگان استان با دكتر سالاري استاندار جدید گيلان در سيزدهمین روز مهرماه ٩٦ در محل استانداری گیلان برگزار شد.

آخرین اخبار